Contact Us

Have a question? Please Let us know. We’ll promise to answer in less than 24 hours.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

01
Phone
01800.123.456
02
HELLO@YOURSITE.COM
03
Address
5th av new york 78254
usa
See map
~
O službě Prvnidojem.cz

Fotím nemovitosti aby vám dobře vydělaly

Realitní fotografie pro vaši úspěšnou prezentaci

Nechte pracovat první dojem pro vás

Prvnidojem.cz je unikátním propojením realitní fotografie, marketingu a precizní grafické úpravy fotek. Vytvářím fotografie realit, které jsou vaším klíčem k úspěšnému prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Mohu vám ale také pomoci prostřednictvím fotek prezentovat vaše podnikání v oblastech realit a bydlení. Nebo vytvořit památku na váš domov či zachytit vaše firemní prostory.

Dodám fotky nemovitosti pro tyto příležitosti

Udělejte si malý test. Jeden souhlas stačí.

Prodáváte nemovitost

Mým cílem nejsou fotografie, ale váš úspěšný prodej nemovitosti. Dobrý první dojem hraje klíčovou roli.

Pronajímáte nemovitost

Ať už máte penzion nebo pronajímáte byt třeba přes Airbnb, fotky rozhodují, zda přitáhnete zákazníky.

Chcete památku

Možná vlastníte jedinečný dům nebo máte zkrátka rádi svůj domov, můžete mít na něj pěknou památku.

Jste profesionál

Vyrábíte nábytek, jste bytový designer nebo se jinak pohybujete kolem bydlení a potřebujete pozvednout úroveň své prezentace.

Chci fotky nemovitosti
Než dáte slevu na svou nemovitost

Neopakujte chybu ostatních a prodejte za víc

Už nějakou dobu se snažíte prodat nemovitost a nevede to k očekávanému cíli? V těchto situacích bývá obvyklé, že prodávající zpanikaří a začnou uvažovat nad snížením ceny. Chcete jít i vy touto ztrátovou cestou? Máte i jinou možnost. Můžete zvýšit kvalitu prezentace, aby odpovídala úrovni ceny v inzerátu. S touto ziskovější cestou vám rád pomohu prostřednictvím úspěšných realitních fotografií.

Jak se vám vrátí investice do kvalitních realitních fotografií

Pojďme si to spočítat

Je prozíravé investovat do profesionálních fotek nemovitosti, protože si tím zvyšujete šanci na prodej beze slev a za slušnou cenu. Ke své nemovitosti potřebujete přitáhnout zájemce, kteří jsou ochotni za ní zaplatit co nejvíce. U nemovitosti, která stojí 5 000 000 Kč činí sleva na ceně o pouhé jedno procento 50 000 Kč. Snížením ceny o 5 % už přicházíte o 250 000 Kč. Prodej nemovitosti bývá největší jednorázový obnos peněz, který člověk v životě získá. Můžete si znatelně přilepšit prodejem za vyšší částku díky kvalitním fotkám.

Jak to celé probíhá a co získáte

víc než jen fotky

Každý zákazník i nemovitost jsou jiné. Přizpůsobuji se a jdu nejkratší cestou k nejlepšímu výsledku. Vždy se ale opakují stejné kroky, bez kterých nemohu dodat fotografie, které pomáhají prodeji.

01

Seznámím se s vašimi potřebami

Seznámím se na dálku s vaší nemovitostí a vaším pohledem na ní. Projdu si váš inzerát, pokud už nějaký máte. Podívám se také na vaši konkurenci. Proberu s vámi možnosti, jak vaši nemovitost vyfotografovat tak, aby působila co nejlépe. Pak připravím plán focení, a dám vám odhad, kolik fotografií byste mohli na konci spolupráce mít. Poradím vám také jak nemovitost připravit na focení.

02

Pečlivě fotografuji

Obvykle strávím v každé fotografované místnosti zhruba 1–2 hodiny. Hledám prvky, které úspěšně přitáhnou pozornost diváka. Někdy jsou to barvy, jindy textury nebo třeba linie. Zabývám se kompozicí, světlem, optimálním úhlem záběru, celky i detaily. Pro každou jednu výslednou fotografii pořizuji minimálně 8 dílčích expozic plus jednu navíc pro získání přesných barev.

03

Fotografie upravuji do dokonalosti

Práce na počítači zabere až trojnásobek času focení. Ladím barvy a jas globálně i lokálně, rovnám svislice, navádím pohled diváka do míst, která mají vyvolat pozitivní reakci. Aby byla výsledná fotografie co nejpůsobivější, je potřeba jí důkladně očistit o rušivé prvky. Neretušuji ale nikdy to, co nelze snadno opravit ve skutečnosti. Zabývám se také tím, aby fotografie působily dobře jak v malých náhledech, tak zvětšené.

04

Provádím úpravy dle vašich požadavků

Zasílám vám fotografie ke schválení a podle vašich požadavků provádím drobné úpravy. Pokud by byla nějaká úprava v rozporu s cílem fotografie, sdělím vám svůj názor.

05

Získáváte fotografie i souhlas s publikováním

Výsledné fotografie získáte v elektronické podobě. Dostanete ode mě doporučení v jakém pořadí prezentovat fotografie v inzerátu, aby vám přinesly co největší efekt. Zároveň vám udělím souhlas s publikováním fotografií. Tento souhlas by po vás mohly vyžadovat například realitní a zprostředkovatelské servery v případě nějakých pochybností.

Na konci spolupráce získáte atraktivní realitní fotografie. Také se dozvíte, jak se dívat na prodej své nemovitosti očima potenciálního kupce. Díky tomu bude pro vás vytvoření inzerátu a příprava na prohlídky nemovitosti jednodušší a vědomější. Prodej budete mít více ve svých rukou a bude méně závislý na náhodě. Naše spolupráce vás více přiblíží k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti s maximálním ziskem.

Cena za profesionální realitní fotografie

investice, která se vám vyplatí

Cena za úspěšné realitní fotografie je v případě prodeje nemovitosti 0,3 % z ceny uvedené v inzerátu, jestliže již inzerát máte zveřejněný. Pokud jste na začátku a nemovitost ještě neinzerujete, vyjdeme z částky na které plánujete s prodejem začínat.

Příklad výpočtu ceny pro částku z inzerátu 5 000 000 Kč
5 000 000 Kč × 0,3 / 100 = 15 000 Kč

Chci atraktivní fotografie

Pokud chcete fotografie za jiným účelem než prodej nemovitosti, cena za focení je individuální. Orientačně lze vycházet z ceny 5 000 Kč za místnost.

Chci cenovou nabídku